Świat Minecrafta to przede wszystkim fani

Gra komputerowa Minecraft jest czymś więcej aniżeli kolejną szablonową produkcją. Produktem tym fascynuje się miliony fanów w różnym wieku na całym świecie. Gracz ma do swojej dyspozycji nieograniczone zasoby. Może on stworzyć wszystko co podsunie mu wyobraźnia pośród ciekawych i niebezpiecznych krain.

W czasie przemierzania tajemniczych zakątków klockowego świata gracz może zbudować wszystko to chce. Mogą to być ogromne zamki, okręty morskie, rzeźby itd. Wiele ze znanych projektów w grze Minecraft zajęło swoim twórcom tysiące godzin na ukończenie.

Udany prezent

Gra Minecraft to tytuł pełen piękna, emocji, przygód oraz niesamowity stymulant wyobraźni ludzkiej. Zależnie od umiejętności gracze mogą przebudowywać napotkane krainy i dopasowywać je do swoich potrzeb.

Do dyspozycji graczy oddano wiele zróżnicowanych krain geograficznych. Poczynając od zimnych połaci lodowych inspirowanych terenami okołobiegunowymi, przez gęste lasy pełne różnych roślin i niebezpiecznych zwierząt po spalone słońcem piaski pustyni, na których można znaleźć piramidy i świątynie a zagrożeniem dla gracza są straszne mumie.

Jako iż tytuł cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród różnych grup wiekowych producenci gadżetów przygotowali wiele ciekawych produktów stylizowanych na produkcję studia Mojang. Jednym z nich jest zapewne budzik dla fana Minecraft. Zegar pełen jest elementów zaczerpniętych ze świata gry a motyw graficzny jest ściśle związany z najbardziej charakterystycznymi dla serii dynamitem czy ikonicznym potworem- Creeperem.

Nie ma wątpliwości, że budzik Minecraft to gwarancja udanego prezentu dla każdego fana gry, niezależnie od wieku.

Budzik Minecraft dostępny na stronie Pixel-Shop.pl.