Prezent dla czterolatka

Dzieci w wieku czterech lat są bardzo ciekawskie, zadają dużo pytań i starają się naśladować rodziców. Kiedy dostaniesz zaproszenie na urodziny do dziecka, które właśnie kończy cztery lata, decyzja o prezencje nie będzie prosta! Ale jest kilka sprawdzonych pomysłów na prezent.

Prezent dla dziewczynki

W tym wieku dziewczynki często zaczynają interesować się konkretnymi bajkami albo muzyką, więc wszystko co związane z ich idolami, będzie doskonałe. Równie dobrze sprawdzają się kosmetyki do makijażu dla dzieci, czy ubrania w stylu księżniczki. Mała dziewczynka z pewnością się ucieszy z takiego prezentu.

Prezent dla chłopca

W wieku czterech lat chłopcy często są zafascynowani swoimi ojcami, więc warto dać im prezent, który będzie pomagał im naśladować ich zachowania. Takim prezentem są samochodziki na akumulator. Taki samochodzik wygląda jak prawdziwy pojazd, a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Czy warto? Oczywiście, że tak!  Maluch z pewnością oszaleje z radości, kiedy zobaczy swój własny samochodzik na akumulator. Rodzice mogą spać bezpiecznie, bo takie pojazdy są w stu procentach dostosowane do dzieci.