Garnuszek na klocuszek świetny dla każdego malucha!

fisher-price-garnuszek-klocuszekGarnuszek na klocuszek Fisher Price zdobywa coraz większą popularność. Choć nie wszystkie zabawki tej firmy zasługują na uwagę, to spełnia wystarczające kryterium, by się nim zainteresować.  Garnuszek ma umiejętność „śpiewania” w dwóch stylach.  Posiada również dwie melodyjki do wyboru oraz dwie opcje nauki – kształtów i cyfr. Najmłodszych dzieci uczy sprawnego chwytania klocków. Zanim maluch nauczy się już dobrze dopasowywać klocki do odpowiednich otworów, może je wrzucać górą, a także dopasowywać przykrywkę do garnuszka, co też jest dla nich zajęciem na dłuższą chwilę.

         Garnuszek na klocuszek z firmy Fisher Price wzbudza ciekawość najmłodszych dzięki dużemu, czerwonemu nosowi. Gdy się go naciśnie, zaczyna świecić i wydawać różne dźwięki.

         Jednakże nic nie jest pozbawione wad. W przypadku opisywanej zabawki jest nią niewątpliwie waga, która w przypadku dziecka, które ciągle chodzi i przenosi przedmioty z miejsca na miejsce – może stanowić spore wyzwanie.

         Dodatkowo  niektóre kształty (na przykład serce, czy gwiazda) są momentami trudne do dopasowania i włożenia w otwory. Należy je dopasowywać wyjątkowo starannie, ponieważ już najmniejsza krzywizna sprawi, że klocki nie wejdą. Dla małych rączek dzieci może być to dość frustrujące. Jednakże z drugiej strony z pewnością uczy kreatywności i myślenia.

Zapisz