Wyjątkowy kubek Doidy Cup

Rodzice nie spieszą się do podawania dzieciom napojów z otwartych kubków. Nie ma co się dziwić- przyzwyczajone do butelek maluchy z początku mają skłonności do wylewane zawartości kubka, co najczęściej wiąże się z mokrym ubrankami i podłogą.

Kubek Doidy Cup zamiast butelki

Każda wygodna mana woli podać dziecku butelkę, z której nic się nie wyleje. Na dłuższą metę nie jest to jednak właściwe zachowanie, a dziecku przyzwyczajonemu do picia z buteleczki, ciężej będzie nauczyć się pić z kubka. Im wcześniej maluch zapozna się z otwartym kubkiem, tym lepiej dla niego.
Ułatwieniem dla dziecka może być kubek do nauki picia Doidy Cup. Ten przyciągający uwagę mały wynalazek przypomina kubek w krzywym zwierciadle. Wykrzywiony kształt nie jest jednak przypadkowy. Dzięki niemu, dziecko łatwiej sięga do napoju i nie musi przechylać głowy, aby się napić. Kubek Doidy Cup pomaga dziecku w nauce picia i ogranicza wylewane napoju. Poza tym, wygląda uroczo i zabawnie, więc może się spodobać nie tylko dzieciom, ale również dorosłym!

Gdzie można kupić kubek Doidy Cup?

Kubeczek dostępny jest w wielu sklepach internetowych w niezbyt wygórowanej cenie – można go dostać za niecałe 30 zł. To dobra inwestycja w zdrowie i edukację małego dziecka, które dzięki Doidy Cup może zrezygnować z negatywnie oddziałującej na zdrowie buteleczki dziecięcej.