Różne zastosowania poduszki rogal

Wbrew pozorom wcale nie musi być tak, że jedna poduszka ma tylko jedno zastosowanie. W przypadku poduszki w kształcie rogala jest całkowicie inaczej. Otóż okazuje się, że sprawdzona poduszka rogal ma kilka zastosowań.

Przede wszystkim do spania

W początkowej fazie użytkowania poduszki rogal służy ona przede wszystkim do spania. Oznacza to więc, że kobieta ciężarna wykorzystuje ją, aby na przykład móc się lepiej ułożyć w łóżku. W ten sposób poprawia się jej komfort snu a co za tym idzie nie bywa już aż tak zmęczona.

Karmienie

Kolejnym etapem w czasie którego można używać te poduszki jest oczywiście karmienie dziecka. Można karmić albo piersią albo z butelki. Istotne jest tylko to w jaki sposób ułoży się maluszka, tak aby mu się dobrze leżało i jadło. W końcu niemowlakowi potrzebny jest w czasie jedzenia spokój i cisza.

Leżakowanie czas zacząć

Ostatnim zastosowaniem poduszki rogal jest oczywiście leżakowanie dziecka. Można ułożyć je jakby w środku poduszki i zostawić w ten sposób, aby maleństwo sobie spało. Nie ma przy tym obawy, że dziecko wypadnie albo się gdzieś poturla. Dziecko jest po prost z każdej możliwej strony zabezpieczone najlepiej jak to jest możliwe.

 

Poduszka w kształcie rogala ma wiele ciekawych i praktycznych zastosowań, które świetnie się sprawdzą w codziennym życiu, a przede wszystkim znacznie je ułatwią. Zwłaszcza matkom, które niestety zazwyczaj muszą sobie radzić samodzielnie.