Pusheen królem internetu

Jeśli wchodzi się do internetu to gwarantowane jest, że prędzej czy później trafi się w miejsce, gdzie roi się od kotów. Śmieszne filmiki, urocze zdjęcia, zabawne gify czy przekomiczne memy. Koty rządzą siecią i trzeba się z tym pogodzić.

Pupil Zuckerberga

Nawet Facebook ma własnego kota, który swą popularność zyskał jako… naklejka dostępna na czacie. Niby niewiele, ale wystarczyło, by zaskarbić sobie sympatię milionów użytkowników. Z Pusheen akcesoriów tylko przybywa i widać, że arsenał ozdób i bibelotów tylko rośnie. Sława kociaka rozrosła się już poza media społecznościowe tak, że dziś bez problemu znaleźć można sklep z akcesoriami Pusheen z ofertą dla każdego.

Pusheen w domu

Ludzie uwielbiają różne dodatki i pluszaki i nie chodzi tylko o dzieci. Wszyscy lubią się otaczać, mniej lub bardziej, cieszącymi oko dodatkami. Z Pusheen gadżety są widoczne w różnych wariantach i u różnych osób. Coraz łatwiej dojrzeć na ulicy czy stojąc w kolejce osoby z naszywkami na torbach lub brelokami z wizerunkiem fejsbukowego kota. Widnieje on również na koszulkach czy gości w postaci poduszki na sofie.

Kocie zoo

Z Pusheen akcesoria bywają jednymi z wielu, jakie zapaleni kociarze i miłośnicy maskotek, goszczą w swoich mieszkaniach. Łatwo dojrzeć Pusheena obok Garfielda czy Różowej Pantery. Jeśli znajdzie się miejsce w domu na jednego kota, to i drugi i trzeci może dostać swój kąt. Takie sztuczne kociaki mają przynajmniej tę zaletę, że trzymać je może nawet osoba uczulona na sierść. No i nie trzeba czyścić kuwety!

Akcesoria Pusheen dostępne na https://pixel-shop.pl/pusheen