Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Ameda MYA JOY to linia niewielkich laktatorów elektrycznych, które dzięki ergonomicznym kształtom sprawdza się w podróży i mieszczą w dłoni, zachowując pełen komfort użytkowania. Swoją funkcję doskonale spełnia podczas wykonywania codziennych obowiązków, co z pewnością ułatwi mamom powrót do pracy i aktywne spędzanie dnia. Jest niezwykle cichy i w bardzo łatwy sposób pozwala na szybkie odciągnięcie pokarmu.

Technologia Custom Control

Custom Control™ to technologia, dająca mamom możliwość regulacji ustawień przy pomocy dwóch oddzielnych pokręteł, dzięki czemu z łatwością można dostosować do własnych preferencji siłę oraz szybkość ssania w każdej fazie pracy urządzenia, a na wbudowanym wyświetlaczu kontrolować czas ściągania pokarmu. Ma zaprogramowane dwie fazy odciągania, polegające na intuicyjnym przełączaniu się z trybu pobudzenia wypływu pokarmu, do tego właściwego, zapewniającego komfortowe użytkowanie.

Laktator elektryczny Ameda MYA JOY to urządzenie zasilane sieciowo, przy pomocy baterii AA albo z użyciem zasilacza samochodowego, co szczególnie ważne w podróży.

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY daje możliwość szybkiego i efektywnego odciągnięcia pokarmu z dwóch piersi równocześnie albo tylko jednej, jeśli istnieje taka potrzeba. Dodatkowo zaopatrzony jest w zamknięty system Airlock Protection™, nastawiony na bezpieczeństwo i higienę pracy urządzenia. Nie dopuszcza on do zetknięcia się przewodów laktatora z mlekiem i wilgocią, dzięki czemu chroni przed namnażaniem się wirusów i bakterii oraz zawilgoceniem mechanizmu, co zapewnia długie działanie oraz mleko wolne od bakterii okołolaktatorowych.