Wyjątkowe i upiorne – lalki Monster High

Choć jeszcze niedawno największą popularnością wśród lalek cieszyła się klasyczna piękność – Barbie, dziś na salony wkraczają lalki Monster High. Postacie są inspirowane filmowymi potworami oraz fantastyką grozy. Każda z nich jest związana ze słynnymi potworami takimi, jak Dracula, mumia, meduza czy zombie.

Nowość na rynku

Lalki Monster High Upiorne Połączenie są inspirowane najnowszym filmem, w którym upioraki wybrały się w podróż w… czasie. W ten sposób przez przypadek doszło do upiornego połączenia a w szkole pojawiły się Hybrydy! Już dziś można poznać Dracubeccę, Lagoonafirę, Cleolei, Clawvenus i Neightanę!

Upiorne Połączenie Monster High

Każda lalka Monster High Upiorne Połączenie sprzedawana jest oddzielnie, dzięki czemu można skompletować cały zestaw upiorków. Jedna lalka kosztuje od 50 zł wzwyż i można ją dostać zarówno w sklepach internetowych, jak i sklepach stacjonarnych. W zestawie znajduje się: lalka, stojak do lalki, torebka oraz inne akcesoria. Ta wyjątkowa zabawka świetnie rozwija kreatywność oraz pobudza dziecięcą wyobraźnię. Firma Mattel – największy amerykański producent zabawek – doskonale wie, co uwielbiają dzieciaki i od lat podbija rynek i dziecięce serca nowymi produktami, m.in Barbie.