Skacząca i świecąca plastelina

Dzięki sprytnej plastelinie dziecko może doskonale się bawić. Jest to zabawka edukacyjna, która jest przeznaczona dla dzieci starszych i młodszych. Rodzice także mogą się włączyć do zabawy. Dzięki temu razem z dzieckiem spędzą kreatywnie czas.

Co można zrobić ze sprytnej plasteliny?

Sprytna plastelina magnetyczna daje nieograniczone możliwości zabawy. Dziecko może ją rozciągać niczym gumę, a także odbijać od podłogi jak piłeczkę! Można z niej zrobić na przykład straszne potwory, które nie tylko będą w super kolorach, ale będą także świeciły. Kiedyś plastelina kleiła się do rąk i je brudziła. To już przeszłość, bo świecąca plastelina nie brudzi rąk, gdyż szybko schnie. Plastelina sprytna może być także rozbita jak porcelana. Wystarczy, że zrobi się z niej kulkę i rozbije młotkiem.Takie cuda tylko ze sprytną plasteliną! Ta sprytna masa plastyczna po zetknięciu z powietrzem może także robić balony.

Sprytny materiał

Materiał z którego wykonana jest sprytna plastelina jest nietoksyczny, więc dziecko może się nią bezpiecznie bawić. Jest przeznaczony dla dzieci od lat trzech.  Gdy dziecko dostanie prezent w postaci sprytnej plasteliny będzie się nim bawiło przez długie godziny. Jest to zabawka bardzo kreatywna i stwarza dużo możliwości.