Pomysły na ultra plastelinę

 

ultra plastelina co to

Zabawa plasteliną od zawsze była kreatywna i zawsze zajmowała dzieci na jakiś czas. Ostatnio bardzo modna i popularna stała się ultra plastelina.
Ta specyficzna masa plastyczna ma specjalne właściwości, które powodują, że ultra plastelina zachowuje się czasami jak guma.

Produkt ten jest sprzedawany w okrągłym, metalowym pudełeczku, zawiera jeden rodzaj ultra plasteliny, w jednym kolorze. Kolory są bardzo żywe i niezwykle jaskrawe, czasami są w wersji zmieniającej się lub metalicznej, świecącej w ciemności. Z takiej porcji plasteliny możemy zrobić średniej wielkości piłeczkę, która będzie nam się super odbijała od powierzchni podłogi. Piłeczka owa może też być doskonałym produktem działającym na jakikolwiek stres. Po prostu można trzymać w dłoni piłeczkę i pracować dłonią, otwierając ją i zamykając.

Właściwości tej śmiesznej ultra plasteliny z Bebito.pl są zaskakujące, nie tylko odbija się, ale także rwie się jak papier. Daje z siebie ulepić różne ciekawe rzeczy, pod wpływem ciepła staje się płynna, a pod wpływem chłodu, zamrożona w lodówce, daje się rozbić jak porcelana.

Ta interesująca masa plastyczna daje dużo radości i powoduje, że zabawy z nią są ciekawe, rozwijają wyobraźnię i zmuszają do kreatywności.
Jedyne wady to cena i fakt, że za dużo brudu przyczepia się do niej, trzeba więc uważać, by nie brudzić jej zbyt mocno.

Ultra plastelina to taka sprytna plastelina, która daje wiele możliwości zabawy.