Odkrywaj domek ze swoim dzieckiem

Małe dziecko powinno mieć zabawki dostosowane do jego wieku i odpowiadające jego zainteresowaniom. Do wyboru jest ich dzisiaj całe mnóstwo, wobec tego co będzie najlepsze?

Domek to strzał w dziesiątkę

Rodzice, ale nie tylko bo również dziadkowie, babcie, wujkowie czy ciocie,  często stają przed dylematem co podarować na prezent małemu człowiekowi. Jeden duży podarek czy może kilka małych? Doskonałą propozycją może okazać się odkrywczy domek Dumel, który przypadnie do gustu zarówno chłopcu jak i dziewczynce, a wszystko za sprawą ogromu atrakcji jaki oferuje.

Poznaj co się dzieje w domku

Marka Dumel odkrywczy domek proponuje jako zabawkę interaktywną, które celem jest poznanie zwyczajów panujących w domu czy mieszkaniu. Dziecko ma okazję poznać czynności, które wykonuje się w kuchni, w łazience czy w sypialni lub na dworze. Wszystkiemu towarzyszą ciekawe melodyki oraz  rymowanki, dzięki którym dowiaduje się jak zachować się, gdy do drzwi dzwoni ktoś obcy. Nie brakuje też światełek, które przykuwają wzrok i zwracają uwagę na dany element. To wspaniały zabawka zarówno dla mniejszych jak i tych trochę większych dzieci. W zestawie są też drzwiczki, które można zdemontować i dwa ludziki, dzięki którym zabawa jest jeszcze ciekawsza.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *