Nosidełko dla niemowlaka gondola – czy warto?

Rodzice, którzy nie zamierzają rezygnować z przewożenia swoich dzieci w wózeczku, powinni jak najszybciej zainwestować w nowoczesne nosidełko dla niemowlaka gondola. Modele te montowane są w specjalnych wózkach. Inwestując w gondolkę można zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy, a co najważniejsze w samochodzie i w mieszkaniu będziemy mieć więcej wolnego miejsca.

Uniwersalne nosidełko dla niemowlaka

W dzisiejszych czasach uniwersalne nosidełko dla niemowlaka w zależności od zakupionego modelu, może być przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, jak i również dla tych niemowlaków, które nie są same w stanie utrzymać główki. Przed zakupem gondolki, warto dokładnie upewnić się, czy nasz nowy zakup na 100% będzie odpowiedni dla naszego dziecka.

O czym należy pamiętać

Rodzice muszą zdawać sobie sprawę z tego, że nosidełka gondolki przeznaczone są tak naprawdę do noszenia dziecka na stosunkowo niewielkie dystanse. Gondolki nie są dla niemowlaków zbyt wygodne ponieważ nie każdy maluch dobrze znosi kołysanie. Niektóre gondolki są także mniej bezpieczne ze względu na swoją niepewną stabilność. W dzisiejszych czasach nosidełka gondolki sprzedawane są głównie jako element profesjonalnego wózka, ale pamiętać należy także i o tym, że istnieje możliwość kupienia nosidełek oddzielnie. Godne uwagi są przede wszystkim Nosidełko-gondola Kees oraz Gondola Chicco I-move, które w Polsce biją rekordy sprzedaży.