Naucz się na kursie za granicą

Nauka języka obcego jest bardzo ważna i często nie wystarczają zwykłe lekcje w szkole czy nawet korepetycje u wykwalifikowanych specjalistów, potrzeba wówczas czegoś więcej.

Dla dzieci, młodzieży i dla nas!

Bardzo popularne są obozy językowe za granicą, których dzisiaj do wyboru mamy całe mnóstwo. Możemy wybrać się lub też wysłać nasze dziecko w różne miejsca w zależności od tego, jakiego języka chcemy się nauczyć. Największy wybór jest oczywiście dla tych, którzy chcą doszlifować swój angielski, ale bez problemu znajdziemy też mnóstwo innych możliwości.

Wybierz język i miejsce

Spośród licznych ofert znajdziemy takie jak obóz na Malcie, w Bostonie, Nowym Yorku czy Toronto, oczywiście pozostając cały czas w tematyce języka angielskiego. Chcą się nauczyć hiszpańskiego możemy wybrać się do Barcelony lub Malagi, francuskiego do Nicei lub Paryża, włoskiego we Florencji czy niemieckiego we Frankfurcie. Gdziekolwiek się nie wybierzemy z pewnością bezpośredni kontakt z mieszkańcami i językiem na co dzień przyniesie pozytywne efekty w postaci lepszej znajomości języka oraz obyczajów i kultury.

Bez względu na to gdzie pojedziemy i jakiego języka będziemy chcieli się poduczyć, to dobrze zorganizowany językowy obóz jest doskonałym wyjściem na naukę i zabawę w jednym.