Morski apetyt

Zapewnienie rozrywki młodemu pokoleniu to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. W zasięgu ręki mamy swoją inwencję, zabawy na powietrzu, kolorowe słodycze i bajki w telewizji. Kolejnymi ważnym elementami mogą stać się różnego rodzaju gry, nie tylko na świeżym powietrzu. Rozgrywki na planszy, ale również te w wersji elektronicznej. Jedną z takich zabaw jest gra rodzinna Rybek nie na żarty.

Co to takiego? Zabawna, kolorowa rybka wymagająca tylko jednego – kart z jedzeniem. Oprócz ruchu (zwierzak kręci się na podstawce i faluje ogonkiem) można ją również usłyszeć. Daje to pełną satysfakcję podczas wielu godzin zabawy. Zachowania ryby nie można jednak przewidzieć – połknięcie karty zapewnia krok bliżej do wygranej, jednak Rybek może wypluć wszystkie karty, a wtedy rozgrywka zaczyna się od początku.

Gra Rybek nie na żarty ze sklepu online bebito.pl  to rozrywka już od czwartego roku życia. Nie ma tu jednak żadnych innych ograniczeń wiekowych. Jest za to dużo śmiechu, koloru i nauki. Interaktywna przygoda dla całej rodziny. Rybek nie na żarty to zabawa w każdych okolicznościach.

Rodzinne przyjemności to bardzo często rzeczy proste i zapewniające uśmiech. Gry rodzinne należą do takich przyjemności w stu procentach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *