Kostka rubika 4×4 jako zabawka lat 70

W dzisiejszych czasach coraz modniejsze są przyjęcia w określonym stylu. Lata 30-te, 80-te, upodobnienie do słynnych gwiazd, impreza hawajska — pomysłów na zorganizowanie przyjęcia jest wiele, jednak warto zadbać o każdy szczegół, aby zabawa była przednia. W dzisiejszym artykule mała podpowiedź na to, jak zorganizować imprezę w stylu lat siedemdziesiątych.

Impreza w stylu lat 70-tych

Każde lata rządziły się swoimi prawami. Określona moda, piękne fryzury, czy muzyka — to tylko nieliczne elementy, które mogą wyróżniać dany okres. A co wyróżnia lata 70-te? Kilka wskazówek poniżej.

Disco

Lata siedemdziesiąte to czasy, w których muzyka disco pochłonęła wszystkich do reszty. Barwne, bujne fryzury, kolorowe ubrania, szwedy i okulary-to tylko nieliczne atrybuty, które widzimy na zdjęciach z tamtych lat. Nie należy również zapominać o pięknych makijażach, które podkreślały urok każdej kobiety.

Dekoracje

Wśród dekoracji panował pewnego rodzaju przepych. Święcące kule, błyszczące elementy, to z pewnością powinno znaleźć się na stołach i szafkach.

Warto pamiętać o dodatkowych atrakcjach. W latach 70-tych swoją premierę miała kostka rubika, więc mały powrót do przeszłości z pewnością pozwoli spędzić miłe chwile. Na przykład przez cały czas trwania imprezy, uczestnicy mogą zmagać się o to, kto ułoży ją szybciej, a wyniki zapisywać na tablicy, czy kartce. Kostka rubika 4×4 to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje nam taka dekada.