Butelki niwelujące kolki u dzieci

butelka niemowlęca Dr Brown

Kolka u małego dziecka to niestety częsta przypadłość, która znana jest rodzicom i opiekunom maluchów od lat. Wiele osób zna całą masę sposobów na skuteczne uśmierzenie cierpienia dziecka, wciąż jednak niewystarczająca osób jest świadoma, iż do kolki można spróbować w ogóle nie dopuścić.

Butelki antykolkowe

Wśród oferty butelek dla niemowląt można odnaleźć obecnie cała gamę różnego rodzaju produktów – w tym także butelki skutecznie niwelujące wspomniane właśnie wcześniej kolki. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu unikalnej i nowoczesnej technologii odpowietrzania podczas karmienia. Dzięki temu dziecko nie łyka zbyt dużej ilości powietrza podczas jedzenia – a to właśnie jego nadmiar jest główną przyczyną bolesnych kolek. Butelki do karmienia dzieci to dziś współcześnie o wiele więcej, niż kiedyś – mogą bowiem także pomóc w niektórych, znanych od lat dolegliwościach.

Butelka Dr Brown

Jedną z marek, która oferuje butelki tego rodzaju jest amerykański producent o nazwie Dr Brown. Zastosowany w butelkach tej marki dwuczęściowy system odpowietrzający chroniony jest patentem. Dr Brown butelka dla niemowląt jest zatem produktem, nad którego ewentualnym kupnem warto się zastanowić – zwłaszcza jeśli nasz maluch ma skłonności do kolek.