Budujemy miasteczko z klocków lego

Klocki Lego Friends są niesamowitą gratką dla małych i dużych dziewczynek. Zabawa nimi jest niezwykle wciągająca, a obdarowując nimi dzieci, często spełniamy ich marzenia.

Cała seria Lego Friends jest tak skonstruowana, że możemy stworzyć całe miasteczko zwane Heartlake, zawierające, np. kawiarnię, port lotniczy, hotel, skatepark, latarnię morską, pizzerię, salon fryzjerski, stoisko z lodami, lecznicę dla zwierząt, pojazdy, centrum handlowe, stoisko z warzywami. W każdym zestawie klocków znajdziemy laleczki w wersji mini, które są bohaterkami przygód Heartlake.

Klocki Lego Friends oznaczają wysoką jakość wykonania oraz cudowne chwile spędzone razem z dzieckiem podczas budowania z nich rozmaitych konstrukcji.

Małe elementy świetnie odwzorowują rzeczywiste przedmioty, toteż podczas zabawy można odtwarzać sceny z życia. Dbałość o każdy szczegół to ogromna zaleta produktów Lego, więc klocki okażą się właściwą inwestycją.

Przy każdym komplecie klocków, obecna jest instrukcja, która może być bardzo pomocna dla dziecka w zbudowaniu tego, co jest na obrazku. Rozwijanie kreatywności, sprawności manualnej czy też nauka cierpliwości – to zalety rozrywki, którą jest budowanie z klockami Lego Friends.